Home | Store | Join | Print Page | Contact Us | Report Abuse | Sign In
Turkey Chapter of the IAOIP
Share |

Turkey Chapter of the IAOIP

 

IAOIP Chapter of Turkey is now established with partnership of Turkish Exporter’s Association (TIM) and launched during the Innovation Week organized by TIM in between 6-9 December 2017.

With the foundation of IAOIP Chapter of Turkey with TIM Partnership, applications from Turkey would now be granted with major discounts for all membership categories. For instance, application fees from Turkey would benefit everyone with 50-70% discount levels. Chapter of Turkey aims to enable students, professionals, academicians and anyone interested to access innovation related information, journals, books, working groups, webinars, certifications with major benefits. Besides, everyone can join the IAOIP for free with an associate member status. If you are living in Turkey, you’d be able to benefit from being one the Chapter members.

Thanks for your interest

&

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Uluslararası İnovasyon Profesyonelleri Derneği'nin (IAOIP) Türkiye temsilcisi oluyor. Konuyla ilgili işbirliği protokolü Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve IAOIP Başkanı Brett Trusko tarafından imzalandı.

IAOIP Türkiye Temsilciliği “İnovasyon Profesyoneli Sertifikası, İnovasyon Yöneticisi Sertifikası, Design-Thinking Sertifikası, Yaratıcı Problem Çözme Teorisi (TRIZ) Sertifikası, İnovasyon Metodları Sertifikası” gibi inovasyon alanında yetkinlikleri geliştirmek amaçlı sertifika programları düzenleyecek.

2012 yılında ABD'de kurulan, 80 ülkeden 1.700'e yakın üye sayısıyla Uluslararası İnovasyon Profesyonelleri Derneği (IAOIP) inovasyon alanında bilimsel yayın yapıyor, inovasyon alanında farklı yetkinliklerde çeşitli sertifika programları sunuyor ve spesifik uzmanlık alanlarında yetkinlikleri geliştirmek ve belgelendirmek üzere sertifika programları geliştiriyor.

IAOIP, Özel sektör, kamu ve sivil toplum dahil her kuruluş ve profesyoneli için inovasyon alanında akademik temelli en doğru bilgi, alanında dünyaca ünlü uzmanların tecrübe aktarımı çerçevesinde en güvenilir kaynağı ve uluslararası iletişim ağını sağlayan bir platforma sahiplik ediyor.

IAOIP Türkiye Temsilciliği'nin kurulmasıyla birlikte, Türkiye'den IAOIP'ye üye olmak isteyenler için IAOIP bünyesindeki farklı üyelik kategorileri ve hizmetlerine indirimli erişim sağlanacak. Temsilcilik faaliyetleri inovasyon alanında Türkiye'deki yetkinlikleri çeşitli konferanslar ve eğitim fırsatlarına daha kolay erişim sağlayarak geliştirmeye odaklı olacak ve Türkiye'de inovasyon alanında çalışanlar arasında bir işbirliği ortamı kuracaktır.

IAOIP'in sunduğu ve aşağıda belirtilen üyelik kategorilerinde indirimli üyelik sağlanıyor. Bu üyelik kategorilerinde sağlanan indirim oranları TİM üyeleri, Inovatim ekibi, Inosuit Akademisyenleri için TİM işbirliği protokolü kapsamında artı avantajlarla sunuluyor. Bunun yanında, Temsilciliğe üyelik herkese açık olup yine oldukça avantajlı indirim oranlarıyla Temsilcilik tarafından sağlanan faydalara erişim bulunuyor.

-        Profesyonel Üyelik

-        Kurumsal Üyelik (kurumsal üyelik çeşitleri: gümüş, altın, platin),

-        Akademik – araştırmacı üyelik

-        Öğrenci Üyelik

Bu kategoriler yanındaki ‘associate’ / ücretsiz üyelik kategorisi ile herkes Temsilcilik sayfasında ücretsiz üye olabilecek ve Temsilcilik faaliyetlerini daha yakından tanıyabilecek.

Üyelik sistemi kapsamında ‘Global Innovation Science Handbook’ kitabı, inovasyon bilimi dergisine erişim, sertifika çalışma kitapçıkları, indirimli sertifika sınavları, uluslararası çalışma grubu üyelikleri, uluslararası inovasyon konferanslarında indirimler ve webinarlara katılım gibi farklı üyelik düzeylerinde sunulan çeşitli avantajlar bulunuyor. IAOIP Üyeliği Dünya'da inovasyon alanına ilgi duyan ve inovasyon profesyonelleri arasında güçlü bir iletişim ağı sağlıyor.

 

Temsilcilik Genel Başvuru

Temsilciliğe üye olmak için lütfen IAOIP internet sitesi üyelik başvuru sayfasındaki Join linkinden başvuru yapınız. Bahsedilen üyelik avantajlarından faydalanabilmeniz için başvuru formunuzda Türkiye’yi seçmeniz yeterli olacaktır. Üye olmadan önce üyelik kategorileri, faydaları ve Temsilciliğe özel fiyatlarla ilgili ön bilgi almak isterseniz IAOIP Türkiye Temsilcilik Direktörü Gül Aslan Damcı ile gul@iaoip.org adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

 

TİM Üyesi, Inovatim, Inosuit Üyeleri Temsilcilik Başvurusu

Temsilciliğe üye olmak için lütfen öncelikle TİM internet sitesi’ndeki ilgili başvuru formunu (http://www.tim.org.tr/tr/iaoip.html) doldurunuz. Başvurunuz sonrasında ek indiriminiz için iletişim adresinize KUPON kodu iletilecek ve Türkiye Temsilciliği genel üyelik fiyatlarına ek indirim uygulanarak IAOIP internet sitesi üyelik başvuru sayfasındaki Join linkinden başvuru yapabileceksiniz.

Üye olmadan önce üyelik kategorileri, faydaları ve Temsilciliğe özel fiyatlarla ilgili ön bilgi almak isterseniz IAOIP Türkiye Temsilcilik Direktörü Gül Aslan Damcı ile gul@iaoip.org  ve TİM ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu kategoriler yanındaki ‘associate’ / ücretsiz üyelik kategorisi ile herkes Temsilcilik sayfasında ücretsiz üye olabilecek ve Temsilcilik faaliyetlerini daha yakından tanıyabilecek.Hep birlikte inovasyon alanında değer yaratan çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. İlginiz için teşekkürler.

 

Contact

For more information about the Association contact us.